My sme

MÁRIA CAVALLO s.r.o.

Mária Cavallo® je firma s dlhoročnou tradíciou vo svojej oblasti, skvelým tímom s osobným prístupom a individuálnym riešením Vašich požiadaviek, bohatým a kvalitným výberom materiálov, ktorý umožní opravu, renováciu a výnimočný vzhľad interiéru Vášho auta, motocyklu, čalúnených nábytkov domácnosti, kancelárií, či obchodných prevádzok. Proste: čo sa opraviť dá – opravíme, čo chcete vynoviť – vynovíme.

Auto – interiér

  • čalúnenie a oprava interiéru Vášho auta (volanty, páky, vaky radiacich pák, opierky, stropnice)
  • oprava autosedačiek (osobné, nákladné, motorky)
  • renovácia a inovácia interiéru veteránov

Čalúnnictvo

  • stoličky, gauče, taburety, rúčky na kočíky, madlá vo fitness
  • oprava nábytku domácnosti, kancelárie, prevádzky

Naša história začína nápadom vyrobiť naozaj dobrý univerzálny poťah na volant z pravej kože za cenu prijateľnú pre bežného šoféra. Princíp tohto jedinečného produktu sme v roku 2003 zapísali ako úžitkový vzor „Univerzálny poťah z pravej kože na rôzne typy volantov“ na Úrade priemyselného vlastníctva.

Na trhu s výrobkom „Univerzálny poťah volantu z pravej kože“ sme od roku 2005, najskôr pre slovenských zákazníkov, neskôr pre zákazníkov v Českej republike, v Maďarsku v Rakúsku.

Chránená značka Mária Cavallo® vznikla v roku 2006 (aj oficiálnym zápisom na Úrade priemyselného vlastníctva). V roku 2007 sme založili spoločnosť MÁRIA CAVALLO s.r.o. v Banskej Bystrici a v roku 2009 vznikla spoločnosť MÁRIA CAVALLO CZ s.r.o. v Prahe.

Záujem a ocenenie kvality univerzálneho koženého poťahu na volant našimi zákazníkmi viedol k rozšíreniu služieb o rôzne typy čalúnenia a opravy interiérov automobilov, lodí, lietadiel, motocyklov, ale aj stoličiek, gaučov a vlastne čohokoľvek.

My sme

Mária Cavallo s.r.o. 

Partizánska cesta 7

974 01 Banská Bystrica