Auto – interiér

profesionálne opravy interiéru vášho auta

My sa postaráme o čalúnenia a opravy interiérov, aby ste sa vy cítili komfortne, pohodlne a bezpečne na cestách.

Praktické a profesionálne opravy interiéru vášho auta.

Auto-interiér

Vďaka oprave a renovácii opotrebovaných, poškodených alebo zničených častí interiéru automobilu dostanú tieto časti nový vzhľad a budú vám ešte dlho a efektívne slúžiť.

Materiály na čalúnenia alebo opravu častí interiéru si vyberiete podľa vášho priania, účelu a zámeru ďalšieho používania automobilu.

S výsledkom našej roboty, ktorú robíme zodpovedne a na úrovni, budete naozaj spokojní.

Automobilové sedačky

Opotrebované a poškodené autosedačky z osobných automobilov, nákladných automobilov, rôznych pracovných a stavebných strojov zverte do rúk nám, či sa jedná len o rozpáraný šev a či hlbokú dieru cez poťah až do konštrukcie.

Získajú nielen nový vzhľad, ale aj vylepšený pocit komfortu a pohodlia často už do 3 dní. Opravíme a zrenovujeme autosedačky pre vaše ďalšie efektívne používanie, alebo či potrebujete pripraviť automobil k predaju. Podľa vášho zámeru vyberieme materiál, ktorý bude zodpovedať vašim nárokom na kvalitu, účel i vašu peňaženku.

Demontáž a montáž autosedačky pred opravou si dohodneme dopredu, aby sme sa vyhli časovým stratám alebo obmedzeniam.

Pohodlne sa usaďte a užívajte si vašu jazdu.

Čalúnenia a opravy

páky, vaky radiacich pák, opierky a stropnice

Stopy opotrebovania sú časom zreteľné aj na iných častiach interiéru vášho automobilu.

Účelnou renováciou získajú páky, vaky radiacich pák, opierky a stropnice novú podobu, takmer na nerozoznanie od tej pôvodnej, a zároveň skrášlia aj celkový vzhľad interiéru vášho auta.

Materiály, ktoré používame na opravy týchto častí interiéru, zodpovedajú vašim nárokom na kvalitu, funkčnosť a životnosť.

Ak nemáte možnosť doniesť predmet rozobratý, s demontážou a následnou montážou po oprave si poradíme, len nám dajte vedieť dopredu, že to potrebujete zabezpečiť.

Drobné zmeny pre komfortnú jazdu a šoférovanie.

Veterány

špecifické opravy s dôrazom na zachovanie originálneho vzhľadu

Cítite, že váš tátoš potrebuje zveľadiť a zrenovovať?

Vaše individuálne predstavy o novom interiéri vášho automobilu/veterána premeníme na skutočnosť. Od konzultácií, cez návrhy až po samotnú realizáciu kompletnej obnovy interiéru vášho automobilu v našej prevádzke.

Pre kompletné úpravy interiéru vyberáme materiály, ktoré spĺňajú vaše nároky na kvalitu, účel, obdobie používania, ale aj dizajn a estetickú stránku.

Kompletná úprava a renovácia interiéru automobilu. Keď staré veci ožijú.